Welzorgsum in Welsum
Waar vroeger de basisschool en brandweerkazerne van Welsum stonden, wordt nu gebouwd aan een wooncomplex met veertien appartementen: Welsumerhof. Vanaf eind 2025 wonen hier zestigplussers die ondersteuning nodig hebben en op deze manier in hun eigen Welsum kunnen blijven wonen. Ook goed nieuws voor andere Welsumers: die kunnen gebruikmaken van de algemene ruimtes die er komen.
De eerste ideeën voor de Welsumerhof dateren al van twintig jaar geleden. In 2017 is vervolgens vanuit Plaatselijk Belang Welsum de stichting Welzorgsum opgericht.
Het plan voor de Welsumerhof is samen met IJsselbosch OG B.V., Buurtzorg en de gemeente verder uitgewerkt.
Planning
Als alles volgens planning verloopt zijn de woningen in 2025 klaar.
Contact en informatie
Heb je vragen over Welzorgsum? Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 14 0570 of kijk op de website van Stichting Welzorgsum.
Meer weten? Lees dan ook het artikel over Welzorgsum in onze verhalenreeks.